Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Jonah Saint McIntire. Supply chain visibility: from theory to practice. Gower Publishing, 2014

supply chain visibilityLäbipaistvus ja täpne juhtimine on olulised, kui soovite, et tarneahel teie äris edukalt töötaks. Autor annab käesolevas raamatus nii teoreetilise ülevaate kui ka praktilisi nõuandeid, kuidas seda tagada.

Raamatu esimeses osas vaadeldakse uuringuid, mida tarneahela nähtavuse saavutamiseks on tehtud. Teises osas tutvustatakse kaheksat kõige levinumat nähtavuse tüüpi. Iga tüübi juures on ära toodud indikaatorid, et kontrollida võimalikku sobivust.

Teos on oluline õpik nii üliõpilastele kui ka professionaalidele, kes puutuvad kokku tarneahelate juhtimisega.