Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Dana Willard. Fabrics A to Z: the essential guide to choosing and using fabric for sewing. Stewart, Tabori & Chang, 2011

fabrics az“Fabrics A to Z” on suurepärane abimees kõikidele õmblejatele, disaineritele ja kangahuvilistele. Raamatus on värvilised lähivõtted, rohkem kui 100 kanga omaduste kirjeldused ning ka hooldusjuhendid. Boonusena sisaldab raamat peatükki, milles on kirjeldatud parimaid töövõtteid teatud kiududega tegelemisel ning õpetusi, kuidas töötada erinevate kangamustritega. Raamat on väga hea kaaslane kangapoodide külastamisel!