Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Eva Lambert, Tracy Kendall. The complete guide to natural dyeing: techniques and recipes for dyeing fabrics, yarns, and fibers at home. Interweave Press, 2010

natural dyeingKäesolev raamat on asendamatu inimestele, kes soovivad kangaid ja lõngu looduslikul moel värvida. Enne värvima asumist on oluline tutvuda kiudmaterjalide omaduste, kangaste valimise, värvide ja mustritega. Samuti on põhjalikult tutvustatud tehnikaid ja taimi, mida värvimiseks kasutada. Huvilistele on kindlasti kasulikud nn retseptid konkreetse tulemuse saavutamiseks. Peale taimede ja tehnikate on toodud ka ohutust puudutav informatsioon.