Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Amy Chua, Jed Rubenfeld. The triple package: what really determines success. Bloomsbury, 2014

triple packageKes on edukad Ameerikas? Miks on juudid võitnud nii palju Nobeli ja Pulizeri auhindu? Miks mormoonid töötavad edukalt äri- ja finantsvaldkondades? Miks on mõned kultuurirühmad teistest edukamad?

Toetudes pikaajalisele uurimistööle, käsitletakse raamatus kolme olulist edu komponenti: üleoleku kompleksi, ebakindlust ja impulsside kontrolli. Lisaks analüüsitakse, millised on nende kolme valdkonna omavahelised seosed ja mõjutegurid.