Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

James Larminie, John Lowry. Electric vehicle technology explained. John Wiley & Sons, 2012

electric vehicle techTegemist on ajakohastatud teosega elektri- ja hübriidautodest, kust leiab informatsiooni uutest elektriautode valmistamismaterjalidest, akutehnoloogiatest, kütuseelementidest ja paljust muust. Käsitletakse ka elektrisõidukite tehnoloogiaid ja sõidukite mõju keskkonnale. Viimasest peatükist leiab tuleviku kiirelektrirongide mudelid ja MATLAB näiteid. Raamat on sobilik inseneridele, mehaanikutele, teadlastele ja üliõpilastele.