Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Clive Hallett, Amanda Johnston. Fabric for fashion: the swatch book: over 100 sample fabrics. Laurence King, 2010

fabric for fashionKäsiraamatus on üle saja enim tunnustatud ja laialt kasutuses oleva kanga proovilapi (s.h puuvillased, siidist, villased ja linased erinevad kangad). Kangatükkide kõrvalt leiad põhjalikud kirjeldused kiudude, kaalu ja muu taolise informatsiooniga. Raamatu kaante vahel on ka töötlemata kujul tekstiilitüüpe (enne pleegitamist, värvimist, viimistlemist). Teos aitab õppuritel, moeloojatel ja teistel kangahuvilistel teha teadlikke tekstiilivalikuid.