Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Gail Baugh. The fashion designer’s textile directory. Barrons Educational Series, 2011

fashion designers textile directoryRaamat on hea abiline professionaalsetele õmblejatele, moeloojatele, moekunsti õppuritele ning igaühele, kellele meeldib rõivaid ise õmmelda. Autor toob välja parimad kangad rõivaste loomiseks, selgitades igaühe omadusi.

Teavik sisaldab:

• üle 500 värvifoto
  • kiudude omaduste tabeleid
  • terminite ja mõistete sõnastikku
  • nimekirju tekstiiliga varustajatest, veebipoodidest ja õppematerjalidest