Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Marypaul Yates. Fabrics: a guide for interior designers and architects. Norton, 2002

fabrics a guideRaamat on sobilik sisekujundust uurivatele õppuritele, aga ka spetsialistidele, kes vajavad informatsiooni kangaste kohta. Nende kaante vahelt leiad üle 500 värvifoto ja riide struktuuri, kujunduse, värvi, trükiprotsessi, erinevate stiilide jms kirjeldused. Teavik annab põhjaliku ülevaate kangastest, mida vajad mööbli-, seina-, akna- ja põrandakatete sobitamisel.