Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Tracy Fitzgerald, Alison Taylor. 1000 dresses: the fashion design resource. Thames & Hudson, 2014

1000 dressesTaaskord suurepärane materjal moeloojatele, õppuritele ning igaühele, kes on rõivaste disainimisest huvitatud. Raamatust “1000 dresses: The fashion design resource” leiad tohutult kaunite kleitide fotosid, mis on pildistatud moelaval. Kleitide valik on muljetavaldav: alates ametlikest kleitidest kuni pulmakleitideni välja.

Just see raamat võibki olla inspiratsiooniallikaks oma moekollektsiooni loomisel.