Arhitektuur / Architecture

The return of nature: sustaining architecture in the face of sustainability. Routledge, 2014

the return of natureRaamat “The return of nature” utsitab lugejat kriitilise pilguga üle vaatama oma senised arusaamad rohelisest disainist ja jätkusuutlikust arhitektuurist. Teos on jaotatud viieks osaks, andes erinevaid vaatenurki arhitektuuri, looduse, tehnoloogia ja kultuuri omavahelistest suhetest. Seesugune terviklik lähenemine võimaldab igaühel kujundada enda isiklikku teooriat ja kohandada seda oma igapäevatöös.