Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Robert D. Hisrich, Michael P. Peters, Dean A. Shepherd. Entrepreneurship. McGraw-Hill, 2013

entrepreneurshipRaamatu “Entrepreneurship” 9. trükk on koostatud eesmärgiga juhendada tudengeid uue ettevõtte kavandamisel ja ellu rakendamisel. Lisatud on üksikasjalikud kirjeldused erinevate juhtumite kohta ja nüüdisaegsed väljakutsed ettevõtte alustajale.

Autorite kolleegium on erineva taustaga, alustades ettevõtjatega ja lõpetades akadeemikutega. Tänu sellele annab raamat tasakaalustatud ülevaate ettevõtluse kohta nii teoorias kui ka praktikas.