Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

The world according to Karl : the wit and wisdom of Karl Lagerfeld. Flammarion, 2013

carl lagerfeldRaamatu „The world according to Karl“ näol on tegemist tsitaadikogumikuga, kus kuulus moedisainer on arvamust avaldanud nii enda, elu, moe, vormis püsimise, kuulsuse, raamatute jpm kohta. Teos on huvitav lugemine moekunstniku loomingu austajatele, aga ka kõigile neile, kes peavad lugu teravmeelsetest ja mõtlemapanevatest tsitaatidest.

Inspiratsiooniks kõigile moekunsti üliõpilastele: „Fashion is like music: there are so many notes…You need to play around with them. We all have to make our tune.“