Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Jennifer Lynne Matthews-Fairbanks. Bare essentials : underwear : construction and pattern drafting for lingerie design.

bare essentialsKäesolev raamat sisaldab põhitõdesid aluspesu konstrueerimise ja lõigete loomise kohta. Teadmisi saab venivatest kangastest pesu konstrueerimise,  mõõtude järgi lõike loomise ja suuruste väljatöötamise kohta. Käsitletud on erinevaid naiste aluspükste mudeleid. Raamatu lõpus on toodud lõiked. Teos on lihtsasti mõistetav ja sisaldab samm-sammulisi juhendeid.