Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

TEA entsüklopeedia. 11. köide, Klas-kuubik. TEA Kirjastus, 2014

9789949242252.jpgTEA entsüklopeedia 11. köide algab artiklitega Anna ja Eri Klasist ning lõpeb märksõnaga „kuubik“. Muuhulgas sisaldab see ulatuslikku ülevaadet Korea ja Krimmi ajaloost, kosmonautikast ja kosmoloogiast, planeedi Maa kaaslasest Kuust, kuid ka ülevaatliku käsitluse kommunismist ja kolhoosist. Suuremat tähelepanu pälvivad Jaan Kross, Friedrich Reinhold Kreutzwald, Lydia Koidula, Christoph Kolumbus ja Kong Fuzi. Riikidest käsitletakse põhjalikumalt Kreekat ja Kuubat, teksti on täiendatud rohke illustreeriva materjaliga.