Arhitektuur / Architecture

Perspectives on social sustainability and interior architecture : life from the inside. Springer, 2014

perspectives on social sustainability and interior architectureKäesolevas raamatus arutletakse, et sisearhitektide üheks kohustuseks on otsida oma kutsealal koostöövõimalusi lähtuvalt elanikkonna vajadustest ning esindades sotsiaalset õiglust ja kultuuripärandit. Raamat on jaotatud kolmeks osaks – kogukonna kaasamine, sotsiaalne õiglus ja kultuuripärand. Igas peatükis on toodud juhtumiuuringud, mis illustreerivad, kuidas on kasutatud sotsiaalselt jätkusuutlikku disaini erinevates kogukondades üle kogu maailma.

Raamat on mõeldud laiemale lugejaskonnale, mitte ainult arhitektuuriga seotud inimestele. Teoses tõstatatud teemad on olulised nii üksikisikutele, kogukondadele, valitsusasutustele, spetsialistidele kui ka tudengitele.