Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Ann Haggar. Pattern cutting for lingerie, beachwear and leisurewear. Blackwell, 2004

pattern cutting for lingerieRaamat sisaldab aluspesu, ööriiete, ranna- ja vabaajarõivaste lõikeid. Peale lõigete loomise meetodite selgitatakse ka põhimõtteid, et oleks võimalik lõikeid vastavalt vajadusele kohandada. Lisaks käsitletakse lõigete loomist venivatest kangastest. Kõik toodud juhised on läbiproovitud ja töötavad, mis julgustab kasutajat omal käel edasi eksperimenteerima.