Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Railways : types, design and safety issues. Nova Science Publishers, 2013

railways types design safetyKäesolevas teoses tutvustavad autorid viimaseid uurimistulemusi raudtee tüüpide, disaini ja ohutusküsimuste vallas. Käsitletud teemad hõlmavad müra raudteejaamades, raudtee olukorra monitooringut, traadita andurite võrgu kasutamist monitooringuprotsessi täiustamiseks, piletihindade arvutamist kasutades VDM++ süsteemi, ohutu raudtee juhtimissüsteemi tarkvara arendamist jpm.