Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Fundamentals of automotive and engine technology : standard drives, hybrid drives, brakes, safety systems. Springer Vieweg, 2014

fundamentals of automotive and engine technologyHübriidajamid ja hübriidsõidukid on iseloomulikud märksõnad tänapäeva autotööstuses. Elektrooniliste juhiabisüsteemide kõrval on hübriidtehnoloogia üks olulisemaid uuendusi, mida ei saa tähelepanuta jätta. Kuid peale selle antakse käesolevas raamatus ülevaade ka autonduse ajaloost, diiselmootoritest, bensiinimootoritest, sõidukite jõuülekandest, ohutusest, dünaamikast, piduritest, elektrilistest süsteemidest jpm. Raamat on varustatud detailsete joonistega.

Teose sihtgrupiks on õppejõud ja üliõpilased, aga ka praktikud, kes antud valdkonnas töötavad.