Ehitus / Construction

Road pavement material characterization and rehabilitation : selected papers from the 2009 GeoHunan International Conference. American Society of Civil Engineers, 2009

road pavement materialKäesolev kogumik sisaldab nii teoreetilisi kui ka praktilisi uurimusi, milles vaadeldakse sõiduteede ja teekatete hooldamist ning haldamist. Uuritakse lähemalt erinevaid teekattematerjale, ennetavaid hooldusmeetmeid, maanteede laiendamist, stabiliseerimist ja taaskasutusvõimalusi jpm. Kogumik on kasulik inseneridele, teetöötajatele, teadlastele, õppejõudele ja üliõpilastele.