Humanitaarained / Humanities

Anthony Robbins. Sisemine jõud. Pilgrim, 2014

sisemine-jõudMiski ei ole iseenesest hea või halb. Asja väärtus oleneb sellest, kuidas me seda endale ette kujutame. Me võime seda kujutleda viisil, mis tekitab positiivse seisundi, aga võime teha ka vastupidist. Ihaldatud tulemuste saavutamise saladus seisneb seega oskuses luua ettekujutusi, mis tekitavad nii võimeka seisundi, et inimene saab astuda just selliseid samme, mis soovitud tulemuse annavad. Enamik inimesi astub oma elu teadlikuks suunamiseks väga vähe samme. Meeldivad sündmused tõstavad neil tuju, ebaõnn muudab selle kehvaks. Inimesed usuvad sageli, et nende elus on suur osa paratamatusel – mingil välisel jõul, mis nende saatust juhib. Tänu sellele tundub neile nende enda mõju oma elu ja edu kujundamisel väiksem, kui see tegelikult on. Raamat aitab mõista, et oma sisemise jõu abil oleme võimelised saavutama, saama, looma ja võitma kõike, mida me vaid tahame.