Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

Turid Farbregd, Sigrid Kangur, Ülle Viks. Norra-eesti eesti-norra sõnaraamat = Norsk-estisk estisk-norsk ordbok. Eesti Keele Sihtasutus, 2014

norra-eesti eesti-norra sr_kaas.inddKahesuunaline sõnaraamat hõlmab norra ja eesti keele keskset sõnavara. Eestlasest kasutaja jaoks on eestikeelne sissejuhatus norra keelde, mis toimib ülevaatliku ja kompaktse õpikuna. 40 000 märksõna, näited sõnade kasutamise kohta, grammatilised andmed, mõlema keele lühiülevaade.