Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Gwynne Richards. Warehouse management : a complete guide to improving efficiency and minimizing costs in the modern warehouse. Kogan Page, 2014

warehouse managementLaod on lahutamatus seoses kaasaegse tarneahelaga, tagades õige toote tarnimise vajalikus koguses, heas seisukorras, nõutud ajaks ja minimaalsete kuludega määratud kohta. Tõhusa juhtimise kaudu on võimalik vähendada kulusid ning suurendada tootlikkust. See raamat ongi heaks teejuhiks lao operatsioonides orienteerumiseks. Teos hõlmab kõike laonduse ja logistikaga seotut, näiteks uusimaid tehnoloogiaid ning paljusid juhtumiuuringuid.