Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Diana L. Lindstrom. Procurement project management success : achieving a higher level of effectiveness. J. Ross Publishing, 2014

procurement project managementRaamat põhineb autori Diana L. Lindstrom`i reaalsetel töökogemustel ning on seega ainulaadseks juhendiks, mis ühendab projektijuhtimise parimad praktikad strateegiate, vahendite ja tehnikatega, et koostada edukaid hankelepinguid. Teoses selgitatakse, kuidas edukalt ning tulemuslikult algatada, kavandada, hallata ja täita nii lihtsaid kui ka keerulisi projekte. Toodud on samm-sammulised juhendid projekti graafiku ja eelarve, hanke- ja kommunikatsiooniplaani loomiseks. Teooria täienduseks on kasutatud juhtumiuuringuid.