Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Samuel H. Huang. Supply chain management for engineers. Taylor & Francis, 2013

supply chain management for engineersTäpne, lihtne ja kergesti loetav teos inseneridele, milles kasutatakse praktilisi probleeme tutvustavaid põhimõisteid ja kasvatatakse õppurite probleemilahendamise oskusi. Raamat sisaldab simulatsioonmängu tarneahela juhtimisoskuste harjutamiseks ja arendamiseks. Kirjeldustes on kasutatud Microsoft Exceli ja Gurobi Optimizer tarkvarasid.

Vaata, kas raamatuid saab laenutada