Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Maritime logistics : contemporary issues. Emerald Group Publishing, 2012

maritime logisticsSelle raamatu kaante vahelt leiad kokkuvõtvalt informatsiooni laevanduses ning mere- ja sadamalinnades aset leidvate uuenduste kohta, lisaks näited kaasaegsete praktikate kohta.

Lugeda saad näiteks keskkonnasõbralikkusest, säästvast majandamisest, laevavõrkude ja sadamate arendustest, veeteede ja logistika turvalisuse aspektidest, infotehnoloogilistest lahendustest meretranspordis, tarneahelale orienteeritud sadamast ja selle tulemuslikkusest.