Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Zarida Zaman. Fashion pattern cutting : line, shape, and volume. Bloomsbury, 2014

fashion pattern cuttingKäesolev teos sisaldab samm-sammulisi juhiseid moodsate rõivaste konstrueerimiseks ja lõigete väljatöötamiseks. Kogenud moekunstnik Zarida Zaman selgitab, kuidas luua rõivaid, arvestades kanga omadusi, kasutades drapeerimist ja 3D modelleerimist. Saades inspiratsiooni arhitektuurist, origamist ja loomulikest vormidest, näitab autor, kuidas luua huvitavaid kaasaegseid stiile, kasutades volte, julgeid vorme ja naturaalseid kangaid. Teos annab lugejatele vajalikud teadmised, et katsetada ja luua unikaalseid rõivaid. Kergesti arusaadav ja ülevaatlik raamat on varustatud informatiivsete jooniste ja fotodega, mis aitavad käsitletud tehnikaid omandada.