Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Myoungok Kim, Injoo Kim. Patternmaking for menswear : classic to contemporary. Fairchild Books, 2014

patternmaking for menswearKäesolev raamat annab ülevaate meesterõivaste konstrueerimisest. Samm-sammulisi juhiseid ja sadu jooniseid sisaldav kasutajasõbralik ja ülevaatlik teos käsitleb erinevaid rõivatüüpe ja disainielemente, alustades meremehekraest lõpetades safarijakiga, samuti lõigete loomise tehnikaid erinevate kangaste jaoks. Raamatus on toodud peamised põhimõtted, mida rõivaste konstrueerimisel arvestada. Teos sisaldab nii klassikalisi kui kaasaegset moodi esindavaid lõikeid ning on seega oluline allikas moekunsti tudengitele, samuti oma eriala spetsialistidele, kes tahavad rõivaste konstrueerimise oskusi täiendada.