Ehitus / Construction

Suunnitteluperusteet ja rakenteiden kuormat : Eurokoodit EN 1990, 1991-1-1, EN 1991-1-3 ja EN 1991-1-4. Suomen Rakennusinsinöörien Liitto, 2011

RIL 201-1-2011Soome Rakendusinseneride Liidu poolt välja antavasse seeriasse kuuluv raamat tutvustab ehitusnorme ja standardeid, mis puudutavad ennekõike projekteerimise aluseid, ehituskonstruktsioone ja koormuseid. Raamatus on lühendatud kujul toodud eurokoodeksid “Ehituskonstruktsioonide projekteerimise alused” ja “Ehituskonstruktsioonide koormused” osa 1-1, 1-3 ja 1-4. Teos on illustreeritud jooniste ja valemitega.