Arhitektuur / Architecture

Shell structures for architecture : form finding and optimization. Routledge, 2014

shell structuresKäesolev raamat annab ülevaate koorikkonstruktsioonide kaasaegsetest disainimeetoditest. Teoses tutvustatakse vormi loomise ja struktuuri optimeerimise tehnikaid, et luua keerulisi kaardus pindu. Selleks on toodud matemaatilised valemid, arvutialgoritmid ja juhtumiuuringud. Teos on illustreeritud jooniste ja fotodega. Raamat on oluline infoallikas arhitektidele ja inseneridele, nii tudengitele kui ka praktikutele.