Ehitus / Construction

Handbook of optical and laser scanning. CRC Press, 2012

handbook of optical and laser scanningTeos annab ülevaate optilise skaneerimise tehnoloogia põhialustest, sisaldades loogilises järjestuses temaatilisi peatükke. Raamatu eesmärk on hoida oma valdkonna professionaale ja tudengeid kursis kaasaegse optilise skaneerimise tehnoloogiaga. Toodud on nt piesoelektriliste, laserskanneerimise (nt laserradar), veealuste skannerite ja laserskannerite seadmete kirjeldusi. Teos on 27 rahvusvahelise ainespetsialisti koostöö tulemus ning sisaldab sadu illustratsioone.

No comments yet.