Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Philip T. Frohne. Quantitative measurements for logistics. McGraw-Hill, 2008

quantitive measurements for logisticsTeos pakub mitmesuguseid mõõtmisvahendeid ja arvutusi, mida kasutatakse tänapäeva logistikas. Kõik suuremad logistikat puudutavad teemad on kaetud, näiteks uuritakse kasumiläve analüüsimist, amortiseerumist, prognoositakse tuleviku situatsioone, käsitletakse inventuuriga seotud arvutusi, kvaliteedikontrolli, rikkeid ja veel palju muud.

Raamat sisaldab üle 125 valemeid ja rakendusi kirjeldava illustratsiooni.

No comments yet.