Ehitus / Construction

Steve Race. BIM demystified : an architect’s guide to building information modelling/management (BIM). RIBA Publishing, 2013

BIM demystified„BIM demystified“ selgitab kasutajasõbralikult ja lihtsalt, aga samas põhjalikult teemat, mille puhul tihtipeale kasutatakse keerulisi erialatermineid. Teoses antakse ülevaade BIMi (building information modelling) osadest (kaasa arvatud objektid, parameetrid, standardid), kasutusvõimalustest ja osapooltest, kellele see kasulik oleks, õiguslikest aspektidest, kasutamisest õppetöös ning tulevikuperspektiividest.

No comments yet.