Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Graham Stoakes. Hybrid electric & alternative automotive propulsion : low carbon technologies. Graham Stoakes, 2014

hybrid electric and alternative automotiveKütusenõudluse ning keskkonna saaste tõus on tinginud autotööstuses olukorra, kus on hakatud üha enam töötama elektri- ja hübriidsõidukite arendamisega. See raamat annab ülevaate, mida on võimalik uute meetoditega saavutada, ent samas säilitada traditsioonilise auto veojõu. Peatükkides on kirjeldatud töötervishoiu ja -ohutuse aspekte, elektrilist diagnostikat, millele järgnevad tehnilised peatükid madala süsinikusisaldusega tehnoloogiatest. Teoses on värvilised illustratsioonid.

No comments yet.