Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Robert J. Mau. Hybrid low-order modeling for conceptual vehicle design. Scholars’ Press, 2014

hybrid low-order modelingAntud hetkel on autotööstuses revolutsiooni tegemas elektriautod ja hübriidautod. See raamat annabki edasi õpetuse, et hübriidsõidukite modelleerimine ideekavandi faasis võimaldab teha mitmeid parandusi ja täiendusi. Näiteks paljusid sõiduki omadusi nagu tühimass, raskuskeskme asukoht, kaubamaht on võimalik hinnata ja parandada juba parameetrilisel tasandil.

No comments yet.