Arhitektuur / Architecture

Charles Montgomery. Happy city : transforming our lives through urban design. Farrar, Straus & Giroux, 2013

happy cityAuhinnatud ajakirjanik Charles Montgomery otsib teoses vastuseid küsimustele, mis puudutavad linnastumist ja linnaarhitektuuri ning vaatleb ka linnas elamise psühholoogilist mõju inimesele. Kuidas muuta oma elukeskkonda selliseks, et see teeks kogukonda õnnelikumaks? Seda raamatut on kirjeldatud kui geniaalset, lõbusat ja väga olulist raamatut. Teos on oluline vahend mõistmaks ja parandamaks linnaelu. Õnnelik linn on ühtaegu nii roheline kui ka madala süsinikusisaldusega ning me kõik saame selle ehitamises kaasa lüüa.

No comments yet.