Ehitus / Construction

Shuanggen Jin, Estel Cardellach, Feiqin Xie. GNSS remote sensing : theory, methods and applications. Springer Science+Business Media, 2014

GNSS remote sensingÜlemaailmne satelliitnavigatsioonisüsteem (GNSS) on andnud kõrge täpsuse, paindlikkuse ja tohutu panuse navigatsiooni, positsioneerimisse ja ajastamisse alates 1994. aastast, kui GPS ehk globaalne positsioneerimissüsteem võeti kasutusse. Käesolev raamat tutvustab teooriat ja meetodeid GNSS kaugseire kasutamiseks ja selle rakendusi atmosfääris, ookeanides ja maapinnal. Teos on kasulik lugemismaterjal teadlastele ja kasutajatele, kel on GNSS kaugseirega kogemusi.

No comments yet.