Arhitektuur / Architecture, Ehitus / Construction

Pete Silver, Will McLean, Peter Evans. Structural engineering for architects : a handbook. Laurence King Publishing, 2013

structural engineering for arcitectsKäesolev raamat tutvustab peamisi teooriaid ja praktikaid, mis on erinevate ehituskonstruktsioonide loomisega seotud. Teos annab teadmised stuktuurimehaanikast, ühendades tehnilised ja kujunduslikud aspektid. Raamatus käsitletakse looduses leiduvaid struktuure nagu puu, ämblikuvõrk, munakoor, seebimullid. Lisaks stuktuurimehaanika põhjalikule selgitamisele on toodud ka juhtumiuuringud. Raamat on illustreeritud rohkearvuliste fotode ja joonistega.

No comments yet.