Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Elena S. Prassas, Roger P. Roess. Engineering economics and finance for transportation infrastructure. Springer, 2013

engineering economocsTranspordi infrastruktuuri peetakse ühiskonna vereringeks. See võimaldab inimeste ja kaupade liikumist, et efektiivselt optimeerida tootmist ja turustamist. Samal ajal on transpordi infrastruktuuri toimimise ja hooldamise kulud tohutud. Käesolevas raamatus käsitletakse transpordi finantseerimist, samuti arutlekse tuleviku probleemide ja võimalike lahenduste üle.

No comments yet.