Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Ales Hejl. Models for efficiency analysis of alternatively driven vehicle : comparison of alternative propulsion systems. AV Akademikerverlag, 2014

models for efficiency analysis of alternatively driven vehiclesKäesolevas raamatus käsitletakse alternatiivseid kütuseid kasutavate sõidukite efektiivsuse hindamise mudeleid. Teose alguses selgitatakse, miks autotööstuses otsitakse sisepõlemismootoritele alternatiive ning järgnevalt analüüsitakse erinevaid alternatiivseid kütuseid. Raamatu näol on tegemist on magistritööga, mille eesmärk on võrrelda erinevaid alternatiivseid kütuseid kasutavaid süsteeme ning luua energiatarbimise mudel. Mudel loodi kasutades Matlab/Simulink tarkvara.

No comments yet.