Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Joop P. Pauwelussen. Essentials of vehicle dynamics. Elsevier Butterworth-Heinemann, 2015

essentials of vehicle dynamicsTegemist on selge ja kokkuvõtliku käsiraamatuga, mis annab ülevaate sõidukite dünaamika matemaatilistest alustest. Teadmata matemaatilisi põhimõtteid, võivad insenerid teha analüüsides ja järeldustes vigu, mis lähevad kalliks maksma. Autor toetub oma 25-aastasele kogemustepagasile, et aidata tudengitel ja professionaalidel mõista sõidukit kui dünaamilist süsteemi. Raamat on sobilik tudengitele ja neile, kel praktiline töökogemus olemas, kuid teooria-alased teadmised vajavad täiendamist.

No comments yet.