Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Steven Vogel, Nicholas Schonberger, Calum Gordon. Contemporary menswear : a global guide to independent men’s fashion. Thames & Hudson, 2014

contemporary menswearKäesolev teos annab ülevaate enam kui 50 rahvusvahelisest disainerist, brändist, poest, blogist ja veebilehest, mis on mõjutanud meestemoodi viimase kümnendi jooksul ning loovad trende ka edaspidi.

Meestemood on nüüdseks respekteeritud ja loominguline osa ülemaailmsest moetööstusest. Raamatusse on hoolikalt valitud nii klassikalisi kui uusi kaubamärke, mis esitlevad parimat valikut kiiresti muutuvast rahvusvahelisest moemaastikust. Iga kaubamärgi kohta on toodud ajalugu ja info, kes on selle taga. Lisaks on raamatus esseed peamiste meestemoe trendide kohta ja intervjuud võtmeisikutega. Raamat on oluline infoallikas moekunstnikele, stilistidele, ajakirjanikele ja tudengitele.

No comments yet.