Arhitektuur / Architecture

Thomas Herzog, Roland Krippner, Werner Lang. Facade construction manual. Birkhäuser, 2008

facade construction manualTegemist on sisuka käsiraamatuga, mis annab teadmisi fassaadide konstrueerimise kohta. Toodud on põhitõed, millega arvestada konstruktsioonide ja välispindade kujundamisel. Teooria ilmestamiseks on valitud näiteid üle maailma, illustreerimaks põhitõdesid ja innovaatilisi lahendusi, mida on nende projektide loomisel kasutatud. Juhtumiuuringud on liigitatud ehitusmaterjalide kaupa: kivi, savi, betoon, puit, metall, klaas, plastik. Teos on varustatud jooniste ja fotodega ning sobib arhitektidele ja ehitusinseneridele.

No comments yet.