Ehitus / Construction

Asphalt pavements : proceedings of the international conference on asphalt pavements, Raleigh, North Carolina, USA, 1-5 June 2014. Volume 1-2. CRC Press, 2014

asphalt pavementsPõhja-Carolinas Ameerikas toimus 1.-5. juunil 2014 rahvusvaheline asfaldist teekatteid käsitlev konverents. Selle konverentsi ettekannetest on koostatud kaheosaline väljaanne nimega “Asphalt pavements”. Konverentsikogumikus arutletakse laia teemaderingi üle – asfalti säästvad tehnoloogiad, kvaliteedikontroll, hooldus, asfaldi mikromehaanika ja mikrostruktuurid, asfalt ja keskkond, lisaks väga palju muid erinevaid teedeehituse teemasid. Raamat pakub kindlasti huvi teedeehituse õppejõududele ja professionaalidele.