Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Barrack Kennedy. Retail marketing theory in fashion retailing context. GRIN Verlag, 2013

retail marketing theory in fashion retailing contextTegemist on uurimistööga, milles vaadeldakse valitud jaekaubanduse turundusteooriaid ja hinnatakse nende rakendatavust moe ja kiirmoe valdkondades.

Jaekaubanduse turundusstateegiad keskenduvad klientide hankimisele erinevat tüüpi kauplustele, kaasa arvatud veebipoodidele. Eesmärk on ligi meelitada võimalikult palju kliente, et tõsta ettevõtte müügitulu. Kasutajate meelitamiseks on vajalik tõhus kliendisuhete juhtimine.