Ehitus / Construction

Geoffrey Griffiths, Nick Thom. Concrete pavement design : guidance notes. Taylor & Francis, 2007

concrete pavement design guidance notes2007. aastal välja antud raamat annab ülevaate tollel ajal betoonist teede ehitusega seotud viimatistest arengutest.
Autorid on kirja pannud optimaalsed projekteerimise tehnikad ja parimad tavad, keskendudes maanteede ja infrastruktuuri projektidele. Välja on toodud tehtud tööde, juhtumiuuringute näited ja arvutused. Lisaks on autor iga väljapakutud meetodi kohta viidanud Suurbritannia, Euroopa ja Ameerika standarditele ja tegevusjuhistele.

Tegemist on olulise teosega linnaplaneeringutega tegelevatele ametnikele, betoonteedega seotud töövõtjatele ja konsultantidele ning loomulikult teedeehitust õppivatele tudengitele.