Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering

M. J. Hornsby. Hot-dip galvanizing : a guide to process selection and galvanizing practice. Intermediate Technology Publications, 1995

hot-dip galvanizingSuurenenud vastupidavamate kinnitusvahendite nõudlus seadmete eluea pikendamiseks (näiteks kalalaevad) muudab selle illustratsioonidega kuumtsinkimise raamatu väga oluliseks teoseks inseneride, riigiametnike ja tööde juhtide raamaturiiulitel.

Kuumtsinkimine on hea meetod kaitsmaks malmist või terasest osasid korrodeerumise eest. Esimene osa raamatust tutvustab märgasid ja kuivasid kuumtsinkimise protsesse, sealhulgas töötervishoiu ja tööohutuse põhimõtteid. Teine osa sisaldab galvaneerimistsehhi maksumuse ja spetsifikatsioonide kirjeldusi.