Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Modern automotive technology : fundamentals, service, diagnostics. Verl. Europa-Lehrmittel Nourney, 2014

modern automotive technologyTegemist on saksa keeles ilmunud teose „Fachkunde Kraftfahrzeugtechnik“ ingliskeelse ümbertrükiga. Käsiraamat tutvustab autode ehituse, autoteeninduse ja diagnostika põhitõdesid. 22 peatükki on loogiliselt järjestatud teemadest lähtuvalt ning katavad muutused ja uuendused, mis autotehnika valdkonnas aset on leidnud. Raamat sobib infoallikaks praktikutele, õppejõududele ja tudengitele. Teosega on kaasas CD-plaat, millelt leiab raamatus kasutatud illustratsioonid.

Põhimõtteliselt sama teos Eesti oludega kohandatult on “Autonduse käsiraamat” (2014), mis on ka raamatukogus saadaval.  http://raamatukogu.tktk.ee/2015/02/09/autonduse-kasiraamat-autoerialade-kirjandus-ou-2014/

Please follow and like us:

Vaata meie kodulehte

Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

blog.tr.ee