Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Fashion retail supply chain management : a systems optimization approach / Tsan-Ming Choi

fashion retail supply chain managementRaamat annab ülevaate tarneahela juhtimisest tänapäeva moe jaekaubanduses ja tarneahela optimeerimise probleemidest. Teoses käsitletakse tarneahela koordineerimise mehhanisme ja tarbija-turg-informatsioon mudeleid. Raamat on kasulik lugemisvara mitte ainult moega seotud inimestele, vaid ka äri, tootmise ja logistika valdkondade esindajatele.