Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Gaynor Lea-Greenwood. Fashion marketing communications. John Wiley & Sons, 2013

fashion marketing communicationsMoemaastik muutub pidevalt. Uus meedia ja digitaalsed tehnoloogiad on tõstnud moe reklaamimise olulisust. Raamatus uuritakse peamisi aspekte, kuidas moodi tarbijatele reklaamida, alates suhtekorraldusest brändi identiteedi loomise ja toote sihtgrupi leidmiseni, kuulsuste heakskiidust kuni visuaalse turustamiseni. Raamatus on toodud teooria illustreerimiseks hulganisti juhtumiuuringuid. Iga peatüki lõpus on küsimused. Teos on vajalik lugemisvara kõikidele moetööstusega seotud tudengitele.