Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Kirsten Matheus, Thomas Königseder. Automotive Ethernet. Cambridge University Press, 2015

automotive ethernetKas soovid end kurssi viia maailma populaarseima võrgutehnoloogiaga? Sellest raamatust leiad kõik, mida on vaja teada Ethernetist ja selle rakendustest autotööstuses. Raamat käsitleb Etherneti ajalugu, autosiseste võrkude ajalugu, Etherneti rakendamist autodes, elektromagneetilisi nõudeid, VLANi ja IP-de kasutamist, protokolle, võrguarhitektuuri ja testimist. Teos on vajalik lugemismaterjal nii professionaalidele kui ka õppejõududele.